Gmina Perzów

Ferie 2023

Za nami dwa tygodnie ferii zimowych w gminie Perzów. Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie razem z Biblioteką Publiczną po raz kolejny przygotowali dla dzieci atrakcje na spędzenie wolnego czasu.

W pierwszym tygodniu na sali sportowej w Zespole Szkół w Trębaczowie dzieci mogły skorzystać z Aut i Czołgów Zdalnie Sterowanych, a czekając na swoją kolejkę zrobić piękną kartkę walentynkową. W kolejnym dniu na dzieci czekały dmuchańce, a na zajęciach plastycznych można było wykonać kwiaty z bibuły. Nasi najmłodsi mogli tez sprawdzić się w rysowaniu uczestnicząc w warsztatach komiksowych w GOK prowadzonych przez pisarza i scenarzystę Zbigniewa Masternaka. Podczas zajęć każdy z obecnych wykonał swój własny komiks, który następnie musiał opowiedzieć.

W drugim tygodniu Auta i Czołgi Zdalnie sterowane oraz dmuchana zjeżdżalnia zagościły na sali sportowej w Perzowie. W przerwie od fizycznych zmagań dzieci grały w planszówki, rysowały czy wykonywały markamy. Nasi najmłodsi mogli także obejrzeć bajkę „AINBO”, której pokaz zorganizował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Perzowie. Ostatniego dnia ferii zaproszono Teatr Blaszany Bębenek, który wystawił przedstawienie „Grinch –magia świąt”.