Gmina Perzów

opis miejscowości

W latach 1975–1998 wszystkie miejscowości Gminy Perzów administracyjnie należały do województwa kaliskiego. Obecnie Gmina Perzów w tym wszystkie sołectwa położone są w województwie wielkopolskim, w powiecie kępińskim.

Brzezie

Ireneusz Poślod – Sołtys Sołectwa Brzezie

Rada Sołecka Sołectwa Brzezie:
1. Alina Wiorek,
2. Halina Skiba,
3. Marek Żuraw,
4. Grażyna Mierzchała,
5. Mirosław Woźniak,
6. Łukasz Zając.

Domasłów

Anna Jagiełło – Sołtys Sołectwa Domasłów (w skład sołectwa wchodzą miejscowości: Domasłów oraz Szczęście)

Rada Sołecka Sołectwa Domasłów:
1. Roman Wójcik,
2. Szczepan Gruszka,
3. Alina Sobczyk,
4. Magda Cybulska-Nędza,
5. Paulina Kubik,
6. Justyna Skoczylas,
7. Jakub Bilicki,
8. Andrzej Kubik.

Koza Wielka

Przemysław Łytka – Sołtys Sołectwa Koza Wielka (w skład sołectwa wchodzą miejscowości: Koza Wielka oraz Gęsia Górka)

Rada Sołecka Sołectwa Koza Wielka:
1. Ewa Kranz,
2. Agnieszka Gaicka,
3. Paulina Potoniec,
4. Agnieszka Supergan,
5. Artur Krowiorz,
6. Janina Lewucha,
7. Andrzej Banaś,
8. Mateusz Wojtasik.

Miechów

Bogdan Wieczorek – Sołtys Sołectwa Miechów (w skład sołectwa wchodzą miejscowości: Miechów oraz Ludwiczyn)

Rada Sołecka Sołectwa Miechów:
1. Grzegorz Supianek,
2. Dominik Supianek,
3. Marcin Chudziak,
4. Klaudia Sokalska,
5. Aleksandra Sokalska,
6. Krzysztof Zimoch,
7. Anna Bielawska,
8. Dominika Wyrwas.

Perzów

Longina Biały – Sołtys Sołectwa Perzów (w skład sołectwa wchodzą miejscowości: Perzów oraz Nieprosin)

Rada Sołecka Sołectwa Perzów:
1. Zdzisław Burzała,
2. Marcin Lis,
3. Marcin Kowalski,
4. Marcin Brząkała,
5. Adam Czyrny,
6. Ryszard Moś,
7. Iwona Witczak,
8. Karol Brząkała.

Słupia pod Bralinem

Małgorzata Menzel – Sołtys Sołectwa Słupia pod Bralinem

Rada Sołecka Sołectwa Słupia p/Bralinem:
1. Jan Menzel,
2. Wojciech Barczak,
3. Janusz Krzywiecki,
4. Czesław Kucharski,
5. Szymon Staszak,
6. Damian Mirek,
7. Krzysztof Potomski,
8. Sławomir Michalak.

Trębaczów

Cyryla Pietrus – Sołtys Sołectwa Trębaczów  (w skład sołectwa wchodzą miejscowości: Trębaczów oraz Ligota)

Rada Sołecka Sołectwa Trębaczów:
1. Andrzej Przybylski,
2. Kamil Owoc,
3. Mateusz Piskuła,
4. Piotr Przybylski,
5. Piotr Wackerman,
6. Agnieszka Moś,
7. Barbara Grzegorek,
8. Mieczysława Ignasiak.

Turkowy

Marek Ostrowski – Sołtys Sołectwa Turkowy

Rada Sołecka Sołectwa Turkowy:
1. Renata Tkocz,
2. Bogumiła Matuszewska,
3. Elżbieta Chlewicka,
4. Maria Kurczbuch,
5. Krystyna Ostrowska,
6. Grzegorz Tkocz.

Zbyczyna

Grzegorz Sobieraj – Sołtys Sołectwa Zbyczyna

Rada Sołecka Sołectwa Zbyczyna:
1. Paweł Orłowski,
2. Agnieszka Nieczaj,
3. Jadwiga Kościańska,
4. Bożena Rupniewska.