Gmina Perzów

Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w sprawie ustalenia prawa do świadczeń rodzinnych

Informacja

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

w sprawie ustalenia prawa do świadczeń rodzinnych

Wnioski  w sprawie ustalenia prawa do świadczeń rodzinnych na nowy okres zasiłkowy 2022/2023 są przyjmowane od dnia 1 sierpnia danego roku, a w przypadku wniosków składanych drogą elektronicznąod dnia 1 lipca danego roku.

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia w/w na nowy okres zasiłkowy 2022/2023 złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami do dnia 31 sierpnia  – ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata przysługujących świadczeń następuje do dnia 30 listopada.

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia w/w na nowy okres zasiłkowy 2022/2023 złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami od dnia  1 września do dnia 31 października  – ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata przysługujących świadczeń następuje do dnia 31 grudnia.

 

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia w/w na nowy okres zasiłkowy 2022/2023 złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami w okresie  od dnia  1 listopada do dnia 31 grudnia danego roku  – ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata przysługujących świadczeń następuje do ostatniego dnia lutego następnego roku.