Gmina Perzów

Mistrzostwa Polskiej Unii Karate

24-25.10.2020 roku odbyły się Mistrzostwa Polskiej Unii Karate w Tczewie. I po raz kolejny mamy powód do dumy i to podwójny. Drugi rok z rzędu zawodnik Cyprian Jarczak wywalczył złoty medal potwierdzając, że jest najlepszym zawodnikiem w kraju w kategorii kumite juniorów młodszy +70kg. Do czołówki dołączyła w tym roku również Justyna Wyrwas, która wywalczyła brązowy medal w kategorii kumite juniorek + 59kg. Jest to wielki sukces i potwierdzenie tego, że działalność klubu idzie w dobrym kierunku. W barwach klubu wystartowała również Zuzanna Kulawik, która w kat. kumite juniorek młodszych -47kg zajęła 5 miejsce oraz Maciej Poślod w kat. kumite juniorów -61kg.

Proszę przyjąć serdeczne podziękowanie za wkład i pracę na rzecz Klubu Karate Kaminari Perzów w rozwijanie pasji i zdolności sportowych młodego pokolenia oraz wspaniałe  reprezentowanie naszej społeczności na arenie ogólnopolskiej. Na ręce trenera, zawodników i ich rodziców składam serdeczne gratulacje za wybitne osiągnięcia sportowe. To ogromny wkład w promocję Gminy Perzów. Wraz ze słowami uznania przekazuję życzenia dalszego rozwoju, niesłabnącej energii i pasji. Życzę także dalszych wielu sukcesów i osiągnięć w tej dyscyplinie sportowej – powiedziała Wójt Gminy Perzów Danuta Froń wręczając dyplomy i VOUCHERY podczas treningu w dniu 2 listopada br. Tego dnia również rodzice i koleżanki wraz z kolegami z klubu podziękowali i wręczyli niespodzianki laureatom.