Gmina Perzów

Zakończono zajęcia wakacyjne z GOK i Biblioteką

Jak co roku Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie oraz Biblioteka Publiczna w Perzowie w trakcie wakacji organizowały zajęcia dla najmłodszych mieszkańców gminy. Zajęcia były różnorodne i, jak się okazało, bardzo atrakcyjne dla naszych milusińskich. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania.

W pierwszej połowie wakacji dzieci tworzyły prace plastyczne, gdzie wykorzystywały farby, plastelinę, kredki itp.  Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się też pistolety wodne oraz dmuchaniec, na którym dzieci bawiły się kilka godzin.  Można było skorzystać również z warsztatów kulinarnych i samodzielnie przygotowywać pyszne rogaliki z czekoladą oraz pampuchy z sosem jagodowym. W sierpniu jedną z atrakcji były dmuchane zamki i degustacja lemoniady, którą dzieci własnoręcznie przygotowały. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty kulinarne. Tym razem uczyliśmy się robić pizzę, która, jak się okazało, może mieć niezliczoną ilość kształtów i smaków. Nie mogło zabraknąć deseru. Tutaj królowało ciasto drożdżowe z kruszonką i sezonowymi owocami.  W ostatni dzień zajęć wakacyjnych odbył się grill. Dzieci mogły  częstować się kiełbaskami, lodami i innymi smakołykami.  Największą frajdę sprawiła dzieciom animatorka, która miała w swoim repertuarze dziesiątki zabaw.

1 września 2023 roku na terenach rekreacyjnych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie tradycyjnie na zakończenie lata odbył się seans filmowy pod chmurką. Zebrani widzowie mieli okazję obejrzeć krótki spot reklamowy prezentujący Gminę Perzów, po którym na ekranie pojawiła się francuska komedia pt. ,,Wszystko zostanie w rodzinie”. Kino plenerowe stało się okazją do wspólnego spędzenia czasu przez całe rodziny. Film  podobał się oglądającym, którzy co chwilę wybuchali śmiechem. Repertuar oraz sprzyjająca pogoda złożyły się na dużą frekwencję zebranych.

Do zobaczenia za rok!