Gmina Perzów

WYCIECZKA DO INWAŁDU Z GOPS PERZÓW

W ramach wakacyjnych zajęć profilaktycznych grupa 45 dzieci z terenu Gminy Perzów wzięła udział w jednodniowej wycieczce do Inwałdu.
Inwałd Park to kompleks pięciu tematycznych parków. Podczas wycieczki zwiedziliśmy dwa z nich – Park Miniatur oraz Baśniową Warownię.  Park Miniatur to niezwykłe miejsce, w którym podczas podróży przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję, Meksyk dzieci podziwiały miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych państw. Ciekawą podróż dookoła świata dzieci zwieńczyły podwodną eskapadą w kinie 5D.
Kolejnym Parkiem zwiedzanym przez dzieci była Baśniowa Warownia. Przekraczając podwoje tego średniowiecznego grodu dzieci odkryły niezwykłe miejsca takie jak zbrojownia, sala tortur czy Park Ruchomych Smoków gdzie w podróż po tej baśniowej krainie zabrała ich Czarownica Ariana.Dzieci skorzystały również z innych atrakcji takich jak laserowy paintball oraz szalonej zabawy w sali wypełnionej klockami.

Organizacja wycieczki była możliwa przy wsparciu Gminy Perzów w związku z organizacją wolnego czasu dzieci w ramach programu profilaktyki i promowania alternatywnych form spędzania wolnego czasu.